Zimowy ślub | Restauracja Halka

Kameralny ślub poza sezonem weselnym

Czasem zastanawiam się, dlaczego tak niewiele par decyduje się na ślub zimą lub wczesną wiosną. Przecież w tych mniej popularnych miesiącach też jest pięknie, też jest nastrojowo i co najważniejsze – to przede wszystkim Wy i Wasi goście tworzycie niezapomnianą atmosferę, a dopiero w następnej kolejności pogoda, czy miejsce.

Dlatego też, gdy Justyna i Paweł napisali mi, że decydują się na ślub w lutym, aż podskoczyłam z radości. To oznaczało, że poza tradycyjnym ślubnym sezonem, będę fotografowała kilka uroczystości w miesiącach zimowych. Co za gratka dla spragnionej zdjęć fotograf!

W ogóle data, którą wybrali, zdecydowanie zapada w pamięć – 29.02., ostatni dzień lutego, roku przestępnego. Jeśli któreś z nich zapomni o rocznicy, będzie mogło zrzucić to na karb kalendarzowych braków w kolejnych lat ;-)

Wesele w gronie najbliższych

Państwo Młodzi zaplanowali swoje wesele tylko w gronie najbliższych. Ślub cywilny odbył się w Pałacu Ślubów na warszawskiej starówce. Pojawili się na nim też dalsi znajomi, jednak wesele w Restauracji Halka na warszawskim Mokotowie było zarezerowane dla rodziny.

Myślę, że temat małych wesel jest bardzo aktualny obecnie, gdy zmagamy się z epidemią koronawirusa. Ja zawsze byłam ich fanką (żeby nie było – duże też lubię!) i uważam, że takie uroczystości mają wiele plusów. Na pewno jest czas, żeby z każdym na spokojnie porozmawiać :-) Niektórzy też decydują się na rozdzielenie świętowania – małe wesele dla rodziny, a w innym terminie impreza dla znajomych.

Dobra, to zaczynamy oglądanie!

Przygotowania w domu

Dużo luzu, towarzystwo rozbrykanych córek i przeciągającego się leniwie kota – to właśnie przygotowania Justyny i Pawła. No i oczywiście nie mogło zabraknąć listy „to-do”, którą bardzo polecam, żeby nic ważnego Wam nie umknęło :-)

 

zimowy ślub warszawa kotzimowy ślub warszawa reportaż ślubny fotografreportaż ślubny warszawareportaż ślubny gosia pacułareportaż ślubny przygotowaniazdjęcia ślubnezimowy ślub przygotowaniazimowy ślub zdjęciazimowy ślub zdjęciazdjęcia ze ślubureportaż ślubny fotografzimowy ślub zdjęciazimowy ślub zdjęciareportaż ślubnyreportaż ślubny fotograf reportaż ślubny fotograf plenerowy ślub

Ślub cywilny w urzędzie

Ciekawe, jakby to było, jakby ślubów mogli udzielać nam bliscy, tak jak czasem widzimy na amerykańskich filmach? Córki Justyny i Pawła całkiem dobrze prezentowały się za urzędniczym biurkiem  ;-)

W ogóle ślub cywilny to dla mnie, z perspektywy fotografa, nie tylko moment przysięgi przed urzędnikiem, ale także to pełne ekscytacji czekanie na korytarzu przed, wymienione uściski ze znajomymi oraz radosne życzenia po. Tyle wspaniałych momentów!

ślub cywilny zdjęciaślub cywilny zdjęciapan młody zdjęciapałac ślubów zdjęciapałac ślubów zdjęcia ślubne ślub cywilny fotografia ślubna reportaż ślubny cywilnyreportaż ślubny cywilnyfotograf ślubny zdjęciazimowy ślub warszawazimowy ślub zdjęciapałac ślubów warszawa zdjęciapałac ślubów fotografpałac ślubów warszawa zdjęcia pałac ślubów reportaż ślubnypałac ślubów reportaż ślubnypałac ślubów reportaż ślubnypałac ślubów reportaż ślubny pałac ślubów reportaż ślubny pałac ślubów reportaż ślubnypałac ślubów reportaż ślubny pałac ślubów reportaż ślubnypałac ślubów reportaż ślubnyzdjęcia na ślubie fotografzdjęcia na ślubie fotografzdjęcia na ślubie fotografzdjęcia na ślubie fotografzdjęcia na ślubie fotografzdjęcia na ślubie fotografzdjęcia na ślubie fotograffotograf ślubny reportażfotograf ślubny reportażfotograf ślubny reportaż fotograf ślubny reportaż

Kameralne wesele zimą

Restauracja Halka na Mokotowie to urokliwe miejsce z ciepłą, przyjazną atmosferą, w sam raz na kameralne przyjęcia. Tradycyjnie były toasty, były tańce, a na końcu tort.

Uwielbiam też Justynę i Pawła za te ich nie schodzące z twarzy uśmiechy i cieszenie się każdym momentem. Sami zobaczcie!

 

fotograf ślubny reportaż fotograf ślubny reportażrestauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka wesele restauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka zdjęciarestauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka weselerestauracja halka wesele restauracja halka weselehalka reportaż ślubnyhalka reportaż ślubnyhalka zdjęcia fotograf halka zdjęcia fotografhalka reportaż ślubnyfotograf na wesele warszawafotograf na ślub warszawa fotograf na ślub warszawafotograf na ślub warszawafotograf na ślub warszawarestauracja halka zdjęcia restauracja halka zdjęcia restauracja halka zdjęcia

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x