Zimowa sesja narzeczeńska

Czy warto mieć sesję narzeczeńską?

Aga i Łukasz swój ślub mają już w kwietniu, ale nie byli pewni, czy sesja narzeczeńska jest dla nich (no dobra, głównie zastanawiał się nad tym Łukasz ;-) . Powiem Wam, że w stu procentach rozumiem takie wątpliwości! No bo jeśli ktoś nie miał wcześniej kontaktu z profesjonalnym fotografem (lub, co gorsza, miał kiepskie doświadczenie), to niby skąd ma wiedzieć, czy sesja zdjęciowa to przypadkiem nie zamieranie nieruchomo w dziwnych pozach i ogólnie dużo niezręczności, braku komfortu i mnóstwo stresu? Myślę, że jak zobaczycie Łukasza na zdjęciach poniżej, to będziecie w stanie stwierdzić, czy się chłopak ze mną męczył, czy jednak miał z tej sesji trochę radości ;-)

Sesja pary w lesie

Zimowa sesja dla pary to według mnie przede wszystkim rewelacyjny spacer w pięknych okolicznościach przyrody (my na naszą sesję wybraliśmy Kampinos). Wy spędzacie fajnie razem czas – jest trochę (czyt. dużo!) wygłupów, trochę spokojniejszych momentów, gdzie można zajrzeć sobie w oczy i przypomnieć, dlaczego wybrało się właśnie tę osobę na swojego partnera; a ja kręcę się wokół Was, podpowiadam i dokumentuję. Chyba nie brzmi tak strasznie, co? :-)

Zimowa sesja narzeczeńska

Jak w Warszawie spadł śnieg, to nie było już wyboru – zimowa sesja narzeczeńska oficjalnie weszła na agendę! Trafiliśmy super w pogodę – biało, mroźnie (dodatkowa motywacja do przytulania!) i z nieba leniwie leciały kolejne płatki śniegu. Ja osobiście zakochałam się zarówno w tegorocznej zime, jak i tym, co obserwowałam między Agą i Łukaszem! Zapraszam do oglądania :-)

 

Aga & Łuki

 

sesja narzeczeńska warszawasesja narzeczeńska ofertazimowa sesja zdjęciowasesja narzeczeńska w plenerzemiejsce na sesje narzeczeńskąsesja pary inspiracjemr right mrs always rightsesja zdjęciowa ze śniegiemsesja pary w śniegu warszawamiejsce na sesje ślubnąślubne inspiracje zimamiejsce na sesję zdjęciowąsesja pary warszawafotograf na slub warszawaoryginalna sesja pary warszawazimowa sesja parysesja zdjęciowa zimąmiejsce na sesje pary warszawasesja zakochanych warszawasesja zdjęciowa w lesiesesja portretowa warszawasesja w kampinosiesesja narzeczeńska zimafotograf na sesje warszawanajciekawsze miejsca na sesjępierścionek zaręczynowy inspiracjesesja na śniegu foto warszawasesja dla zakochanych warszawasesja zdjęciowa prezentportret warszawasesja zdjęciowa warszawafotograf na sesjęinspiracje na zdjęcia ślubnezdjęcia na ślubsesja zdjęciowa dla zakochanychfotografia i gifysesja dla par zimabitwa na śnieżki sesjamiejsca na sesje warszawasesja narzeczeńska warszawasesja pary fotograf warszawasesja w lesie zimasesja zdjęciowa w lesiefotograf na sesję zdjęciowązdjęcia ślubne inspiracjeartystyczna fotografia par

 Comments are closed.