Ślub boho w Turkusowym Domku

Alternatywny ślub w plenerze

Ale to był niezwykły dzień! Takiej ilości śmiechów, uścisków, wygłupów i niesamowitego luzu nie widziałam dawno! Z resztą sami popatrzcie na roześmiane twarzy Ewy, Jacka i ich gości i spróbujcie się nie uśmiechnąć. Moim zdaniem trudne do wykonania :-)

Wesele w stylu boho

Ślub Ewy i Jacka to ślub boho jedyny w swoim rodzaju. Nie udawany, nie naciągany, a ciepły i szczery w każdym calu. Na swoje uroczystości wybrali magiczne miejsce – Turkusowy Domek. Turkusowy oraz ludzie go tworzący są nie do podrobienia, a ilością przepięknych rzeczy i antyków rozstawionych nie tylko w domu, ale i w całym ogrodzie, mogą doprowadzić wielbicieli takich perełek do szaleństwa (moja pierwsza spanikowana reakcja, kiedy weszłam: “Jezu! Ile tu pięknych rzeczy! Od czego zacząć zdjęcia?!”).

Wesele w ogrodzie

Plenerowe wesele w ogrodzie w sierpniową, ciepłą noc to chyba spełnienie marzeń wielu osób. Ja sama po zapadnięciu zmroku czułam się w nim jak w elfiej krainie z baśni, pełnej magicznych kolorowych światełek i tajemniczych zakamarków. Zobaczcie też, jaką piękną ceremonię przejścia z opowiadaniem baśni i muzykowaniem przygotowali im przyjaciele!

Ewa, wyglądałaś jak wojownicza szamańska księżniczka, a Ty, Jacku, zupełnie mnie “kupiłeś”, gdy zaraz po ceremonii marynarka gdzieś zniknęła, rękawy koszuli zostały podciągnięte, a krawat nonszalancko rozluźniony. To, że przez większość wesela mogłam fotografować na boso – <3!!! Bardzo Wam dziękuję, że zaprosiliście mnie do tej Waszej bajki!

 

Miejsce: Turkusowy Domek

Obie suknie Ewy: Mama Jacka <3

Kwiaty: Marcin Gładki

 

 

ślub boho slow weddingślub w plenerzewesele w stylu boho zdjęciawesele w stylu boho zdjęcia ślub boho slow weddingślub boho slow weddingplenerowy ślub bohoobrączki leśne inspiracjeślubne boho inspiracjeślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho slow weddingwesele w stylu boho zdjęciaślub boho slow weddingwesele w stylu boho zdjęciaślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho slow wedding ślub boho slow weddingpanna młoda boho inspiracjeślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho slow weddingślub boho w plenerześlub boho w plenerześlub boho w plenerześlub boho w plenerześlub boho w plenerześlub boho w plenerześlub boho w plenerześlub boho reportaż ślubnyślub boho reportaż ślubnyślub boho ślub boho reportaż ślubnyślub boho reportaż ślubnyślub boho reportaż ślubnywesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohowesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu boho plenerowe wesele w stylu boho plenerowe wesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu bohoplenerowy ślub bohoplenerowy ślub bohoplenerowy ślub boho plenerowe wesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu boho plenerowe wesele w stylu bohowesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu boho plenerowe wesele w stylu boho plenerowe wesele w stylu bohoplenerowe wesele w stylu boho plenerowe wesele w stylu bohoreportaż ślubny alternatywne wesele bohoreportaż ślubny alternatywne wesele bohowesele w stylu boho zdjęciareportaż ślubny alternatywne wesele bohoreportaż ślubny alternatywne wesele boho plenerowe wesele w stylu boho plenerowe wesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu boho zdjęciaplenerowe wesele w stylu boho zdjęciawesele w stylu boho zdjęciawesele w stylu boho zdjęciawesele w stylu boho zdjęciawesele w stylu boho zdjęcia wesele w stylu boho zdjęcia wesele w stylu boho zdjęciawesele w stylu boho zdjęciawesele w stylu boho zdjęcia wesele w stylu boho zdjęcia

 

fotografia ślubna, fotografia par, fotograf Warszawa, naturalne zdjęcia ślubne, fotografia portretowa, wesele w stylu boho, alternatywne wesele w ogrodzie, ślub boho, ślub cywilny w ogrodzie, wesele boho w Turkusowym Domku, wesele boho reportaż ślubny

5 2 votes
Article Rating


Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zaparowana
21 December 2019 15:52

Gosia, świetny reportaż! :)


1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x