Sesja świąteczna w szklarni

Końcówka roku to pora na mini sesje świąteczne. Przez ostatnie dwa lata zdjęcia (zobaczcie je TUTAJ) odbywały się w szklarni i cieszyły się taką popularnością, że w tym roku ponownie udajemy się do szklarni. Zobaczcie na zdjęciach poniżej, jak pięknie wyglądał jej wystrój na zeszłorocznych sesje świąteczne.

Co to jest sesja świąteczna?

Sesje świąteczne są szybkimi sesjami zdjęciowymi w świątecznej scenografii. Trwają do 30 minut i w pakiecie otrzymujecie po nich 7 zdjęć. Dzięki temu mają bardzo atrakcyjną cenę – nie obciążają tak bardzo Waszego domowego budżetu, a jednocześnie dostajecie fajną pamiątkę na lata. Podczas sesji powstaje oczywiście więcej ujęć, spośród których wybieracie swoje ulubione.  Jeśli macie ochotę, możecie później dokupić kolejne zdjęcia.

Jak przygotować się na sesję świąteczną?

Najważniejszymi rzeczami po Waszej stronie są: pozytywne nastawienie i dobrze dobrana stylizacja. Nie potrzebujecie “umieć pozować” – podpowiem Wam, co możecie robić, pokieruję Wami i postaram się, żeby na sesji było po prostu przyjemnie – to, że dobrze się bawiliście, naprawdę później widać na zdjęciach!

Odpowiednia stylizacja to przede wszystkim dobre kolory i pasujące do siebie ubrania. Na sesji świątecznej świetnie sprawdzą się beże, brązy, czerwienie, ciemna zieleń oraz czarne elementy. Możecie oczywiście nałożyć coś w innym kolorze, ale te są zimowo-świątecznymi pewniakami. Grube swetry, skarpety, stylowe koszule – to świetnie elementy ubioru. Popatrzcie, żeby Wasze stylizacje były w podobnych tonacjach. A jeśli macie wątpliwości – śmiało do mnie piszcie!

Weźcie ze sobą też coś do nałożenia na zewnątrz – sama szklarnia będzie nagrzana, ale będziemy mieć też dodatkowe plany zdjęciowe na zewnątrz do wykorzystania!

Dla kogo jest sesja świąteczna w Warszawie?

Na mini sesjach najczęściej goszczę rodziny i pary. Szklarnia nie jest wielka, więc wielopokoleniowej rodzinie składającej się z 10 osób może być ciężko się pomieścić, ale samym rodzicom z dzieckiem/dzieciakami będzie komfortowo. Zapraszam też małe zwierzaki.

W szklarni są nastrojowe światełka, więc spokojnie możemy wykonać również romantyczną sesję zdjęciową pary, czy klimatyczne indywidualne portrety – ogranicza nas tylko wyobraźnia. No i trochę czas ;-)

 

Zapraszam do zapisów na sesje w sezonie zimowym 2023!

? Zapytaj o ofertę i termin na sesję świąteczną ?

[email protected]

tel: 666 321 667

IG: @gosiapacula

 

mini sesja swiateczna warszawasesja swiateczna warszawasesja swiateczna warszawa oferta

sesja świąteczna warszawa

fot. materiały Szklarni Chotomów

Miejsce: Szklarnia Chotomów

 

Jeśli jednak myślicie o dłuższej przygodzie fotograficznej niż mini sesja świąteczna, zajrzycie na bloga z inspiracjami sesyjnymi i napiszcie do mnie – poszukamy wspólnie terminu!

 

 

Zapraszam do kontaktu

tel: 666 321 667

mail: hello (@) gosiapacula.pl

IG: @gosiapacula