Sesja rodzinna nad morzem

Kocham morze. Kocham plaże, wodę, wydmy. Wybrzeże to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc w Polsce. Dlatego bardzo ucieszyłam się, że sesję z tą roześmianą rodzinką robiliśmy w Chałupach na Półwyspie Helskim. Sesje rodzinne na plaży dają masę frajdy dla dzieciaków, które mają nieograniczoną przestrzeń do swoich dzikich harców, a dla mnie niezliczoną ilość momentów do fotografowania. Zdjęcia nad morzem to super pamiątka.

Sesja na plaży na Helu

Wiele osób, wybierając porę dnia na zdjęcia, decyduje się na romantyczne sesje o zachodzie słońca na plaży. Słońce chowa się powoli za horyzontem, dając ciepłe delikatne światło. Jestem jak najbardziej za takimi zdjęciami. Zachody słońca są magiczne. Ale chciałabym tą sesją Wam pokazać, że sesje w ciągu dnia też mają super klimat! Żywe kolory, kontrasty, gra światła i cienia. Nie ma co się ich bać!

Aniu, Danielu i cała ferajno – dzięki wielkie za to wspólne zdjęciowe szaleństwo nad morzem :-)

 

sesja rodzinna nad morzemsesja rodzinna nad morzemsesja rodzinna na helufotograf rodzinny trójmiastosesja zdjęciowa chałupysesja rodzinna chałupyfotografia rodzinna trójmiastosesja rodzinna na plażyportret na plaży fotografsesja zdjęciowa na plażyzdjęcia rodzinne nad morzemsesja zdjęciowa w prezencie trójmiastosesja pary nad morzemfotografia dziecięca morzesesja rodzinna półwysep helskisesja zdjęciowa nad morzemComments are closed.