Sesja narzeczeńska na korcie tenisowym

Sesja na korcie tenisowym

Tym razem chcę Wam pokazać sesją narzeczeńską trochę odbiegającą od tradycyjnej. Na jej miejsce wybraliśmy kort tenisowy, bo jest bliski sercu Łukasza. Żeby nie było nudno, przełamaliśmy konwencję i Ewa, druga bohaterka zdjęć, na kort przyniosła z kolei swoją pasję – skrzypce. Czyli na korcie tenisowym mamy starcie skrzypaczki i tenisisty  – co Wy na to?

Pomysł na sesję narzeczeńską

Jeśli nie macie pomysłu na sesję narzeczeńską, zawsze warto zastanowić się, co lubicie robić. Nie musicie wymyślać miejsc i aktywności na siłę. Lubicie gotować? Zróbmy fajne zdjęcia w domu. Jeździcie na rolkach? To może sesja rolkarska na Polu Mokotowskim? Jeśli wybierzecie coś, w czym czujecie się dobrze, z dużym prawdopodobieństwem Waszą naturalność będzie widać na zdjęciach :-)

 

Ewa + Łukasz

sesja na korcie tenisowyminspiracje sesja narzeczenskasesja narzeczeńska warszawafotografia narzeczeńska warszawadobry fotograf na ślub warszawaalternatywna fotografia ślubnasesja na korcie tenisowym warszawaoryginalna sesja skrzypaczkisesja narzeczeńska warszawagdzie zrobić sesję narzeczeńskąpomysł na sesję narzeczeńskąsesja na Agrykolinaturalna sesja narzeczeńkasesja zdjęciowa w warszawiesesja narzeczeńska o zachodzie słońcapomysł na sesję narzeczeńskąpierścionek zaręczynowy warszawadobry fotograf ślubny warszawasesja na korcie tenisowym fotograf na sesję narzeczeńską warszawazdjęcia narzeczeńskie fotograffotografia narzeczeńska warszawanaturalne zdjęcia ślubnegra w tenisa zdjęciazdjęcia narzeczeńskie warszawazdjęcia przedślubne warszawa

 

 

3.7 3 votes
Article Rating


Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x