Sesja ciążowa w pracowni

 

Sesja ciążowa Gosi i Piotrka powstała w ich pracowni, którą właśnie skończyli remontować. Piękne, industrialne miejsce dające nieograniczone możliwości aranżacji! Szczerze im go zazdroszczę :) A że hasło „remont” nieodzownie wpisuje się w okres ciąży Gosi, pewne zdjęcia (można nawet powiedzieć, że dokumentacyjne!) musiały powstać ;-)

Nasza sesja brzuszkowa ma tak naprawdę kilka prawie niezależnych od siebie części: m.in. wspomnianą już sesję remontową, nastrojową sesję z Piotrkiem, a także sesję kobiecą Gosi.

No to zaczynamy!

 

sesja ciążowasesja ciążowa kobiecasesja ciążowa kobiecahamak domowysesja ciążowa kobiecafotografia portretowa

 

Tak jak fajnie jest mieć zdjęcia w ciąży w naturalnych, codziennych sytuacjach (w końcu tak nasze życie wygląda!), to zawsze polecam też, żeby zrobić kilka ujęć, gdzie brzuszek będzie widać w całej okazałości. Ciąża to niesamowity czas, który warto upamiętnić. Niektórzy później popatrzą na swoje zdjęcia z czułością i uśmiechną się: „Ale to były piękne dni! Może znowu?”, a inni powiedzą: „O ludzie, dobrze, że już jesteśmy na kolejnym etapie!” ;-)

 

intymna sesja parysesja ciążowa z partneremsesja ciążowa z partneremsesja ciążowa kobiecasesja kobieca

 

Mimo, że ciąża to czas obojga przyszłych rodziców, to jednak fizycznie najbardziej on dotyczy kobiety :-) Dlatego zawsze na sesji ciążowej staram się zrobić też sesję kobiecą samej przyszłej mamy. Moim zdaniem kobieta w ciąży wygląda absolutnie magicznie (Gosia to wygląda w ogóle zjawiskowo!). A może w przyszłości i potomek będzie chciał zobaczyć zdjęcie swojej mamy, na którym jest jeszcze u niej w brzuchu.

 

sesja kobiecasesja w ciąży fotografia kobiecafotografia portretowasesja brzuszkowasesja kobieca warszawa

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x