Sesja ciążowa Magdy

 

Marzyła nam się z Magdą zimowa sesja brzuszkowa. Puszysta biel w około, czapy śniegu na drzewach – wiecie, te klimaty. Polowanie na śnieg w Warszawie jest jednak nie lada wyzwaniem. Tydzień wcześniej byśmy miały prawdziwą, srogą zimę (taką jak TUTAJ). Za to nam, w połowie stycznia, wyszła… jesień ;-) Jako że ja jestem w sumie większą fanką jesieni, a nie zimy, to bardziej mnie ten fakt ucieszył niż zasmucił ;-)

W naszej sesji ciążowej uczestniczył także wcześniejszy mieszkaniec brzucha Magdy – Mieszko (możecie go kojarzyć chociażby z tego wpisu TUTAJ. Zobaczcie jak chłopak niesamowicie urósł!). Myślę, że to naprawdę fajna pamiątka, żeby mieć przy okazji takiej sesji kobiecej, również zdjęcia całej rodziny. Także rodzinka w komplecie – Magda, Kamil, Mieszko i urzędująca jeszcze w brzuchu – Zosia!

 

 

sesja ciążowa, sesja brzuszkowa, sesja kobieca Warszawa, sesja zdjęciowa w ciąży, zdjęcia ciążowe, zdjęcia rodzinne, zdjęcia dziecięce, fotografia dziecięca, fotografia ciążowa, sesja plenerowaComments are closed.