Reportaż z chrztu i przyjęcie w Warszawie Wschodniej

Chrzest to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Zjeżdżają się krewni, którzy często nie widzieli się od dawna, a dzieciaki mają możliwość popsocenia razem. Bardzo często zapraszacie mnie do domu na przygotowania i już wtedy zaczynam reportaż z chrzcin. To najfajniejsza opcja, bo mamy chwilę, żeby się poznać i uchwycić kilka spokojnych ujęć zanim zacznie się zgiełk i harmider reszty dnia :-)

Franek, który jest bohaterem reportażu z chrztu z tego wpisu, chyba wiedział, ile atrakcji go czeka. Przez cały dzień trzymał się więc zasady “tylko spokój nas uratuje” i każdego gościa witał promiennym uśmiechem, a polanie głowy wodą w kościele przyjął z wielką godnością. Późniejsze przyjęcie w restauracji Warszawa Wschodnia przetrwał równie dzielnie, a po obiedzie stwierdził: Dobra, zdjęcia wszystkie są, idę spać!

 

reportaż z chrztu reportaż z chrztu reportaż z chrztu reportaż z chrztusesja rodzinna fotograf warszawasesja rodzinna warszawa sesja rodzinna warszawasesja rodzinna z dzieckiemsesja mamy z synemsesja rodzinna warszawasesja rodzinna warszawafotografia dziecięca warszawareportaż z chrztu warszawafotografia dziecięca chrzest warszawa fotografia dziecięca chrzest warszawa fotografia dziecięca chrzest warszawasesja rodzinnareportaż z chrztu warszawa reportaż z chrztu warszawareportaż z chrztu warszawa reportaż z chrztuchrzest zdjęcia warszawareportaż chrzciny warszawa chrzest msza zdjęciareportaż chrzciny warszawa zdjęcia chrzest fotograf reportaż chrzciny warszawa zdjęcia chrzest fotografprzyjęcie warszawa wschodnia by mateusz gessler przyjęcie soho factory warszawa wschodniareportaż z chrztu sesja dziecięca chrzestzdjęcia rodzinne warszawa fotografia dziecięca warszawa przyjęcie chrzest zdjęcia fotograf fotografia dziecięca warszawa

 sesja rodzinna, fotografia rodzinna, zdjęcia dzieci, fotografia dziecięca, reportaż z chrztu warszawa, zdjęcia chrzciny warszawa, fotograf chrzest, sesja w domu, zdjęcia chrzest warszawaComments are closed.