Piękne boho według Magdy i Mateusza | Górki Zielone

Magdę i Mateusza poznałam już podczas ich sesji narzeczeńskiej, którą zorganizowaliśmy nad Wisłą. Pogodni, naturalni i pełni pozytywnej energii. Gdy opowiadali mi o przygotowaniach do ślubu, czułam, że będzie pięknie. I nie myliłam się! Magda i Mateusz zadbali o każdy szczegół – mieszanka elementów boho i rustykalnych rewelacyjnie wkomponowała się w miejsce, w którym mieli wesele – śliczną salę Górki Zielone w miejscowości Dębe Wielkie pod Warszawą. Nastrojowe lampiony, światełka, świeczki, łańcuchy ze zdjęciami z naszej sesji, z gustem udekorowane stoły oraz urokliwe małe chorągiewki i wieńce kwiatowe – stworzyły niesamowity klimat.

Do ślubu, jak na prawdziwe boho przystało, pojechali stylowym Volkswagenem ogórkiem (funny fact: tym samym, który fotografowałam kilka miesięcy wcześniej na wieczorze panieńskim ;-) zdjęcia TUTAJ). Magda prowadzi przedszkole Małe Stópki (jaka nazwa <3! ), więc wśród gości w kościele była cała masa jej roześmianych, małych podopiecznych – kilkoro z nich miało ważne role niesienia obrączek, czy sypania kwiatów. Z daleka widać było ich przejęcie i dumę! :)

Fotografowanie takiego ślubu i wesela to była prawdziwa przyjemność! Masa emocji, uśmiechów, wzruszeń, parkiet pełen praktycznie non stop – dziękuję, że mogłam Wam towarzyszyć w tym dniu!

 

Kościół: Kościół Świętego Józefa w Otwocku

Wesele: Górki Zielone pod Warszawą

 

Magda + Mateusz

 

boho ślub Magdy i Mateusza

boho ślubDodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o