Nocna sesja w lesie

Powiem tak – to, że zgadzacie się na moje szalone pomysły na sesje, jest dla mnie chyba jednym z największych komplementów, jakie mogą być. Bo jak mówię: “Pojedźmy o 21:00 do lasu, gdy odczuwalna temperatura wynosi -15 i jest spora szansa, że zakopiemy się w jakiejś zaspie, bo całe Mazowsze jest sparaliżowane od opadów śniegu”, a wy mówicie: “Dobra, podeślij pinezkę z lokalizacją!”,  to sobie myślę: life is good!

Nocna sesja narzeczeńska

Dziękuję Sandrze i Klaudii, że mi zaufały i zgodziły się spotkać na swoją tęczową sesję zdjęciową w tak oryginalnych okolicznościach. De facto, jak wyszliśmy wszyscy z samochodów, było tak ciemno, że nie do końca wiedzieliśmy, do kogo rzucamy “cześć” ;-) No ale miało być ciemno! Chciałam, żeby zdjęcia były nastrojowe i kimatyczne. Czasem coś widać, czasem nie do końca. Taka magia nocy i zimy. Zobaczcie, jak wyszło!

Ps. Oświetleniowcem był mój niezawodny Krzysiek – druga połowa zespołu Pacuła i spóła ;-) Oto jak współpracują fotografowie na sesji zdjęciowej – Krzysiek: “Jaką masz ustawioną moc lampy na wyzwalaczu?” Ja: “Nie wiem, nie widzę, wyświetlacz zamarzł (…) O, czekaj! Chyba pokazuje 1/250” ;-)

Ps2. Dziękuję tegorocznej zimie, że będąc w Warszawie, mogę poczuć się jak podczas wyprawy w góry!

 

Sesja narzeczeńska Klaudia & Sandra

tęczowa sesja parygay couple photoshootsesja narzeczeńska w lesiesesja zdjęciowa lgbtnocna sesja samochódklimatyczna sesja narzeczeńskasesja zdjęciowa pary nocązimowa sesja nocąromantyczna tęczowa sesja lgbtsesja zdjęciowa w śniegusesja zdjęciowa dla zakochanych walentynkinocna sesja w lesiezimowa sesja zdjęciowasesja pary w samochodziefotograf lgbt warszawafotografia par lgbt warszawasesja zdjęciowa w nocynaturalna sesja pary warszawanaturalna fotografia par warszawa

 

5 4 votes
Article Rating


Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sandra
Sandra
10 February 2021 22:42

Dziękujemy bardzo za tak piękną sesje ❤️ oraz za dwie godziny wesołej atmosfery ?


1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x